English پارسی Русский Kurdi کوردی Тоҷики بلوچی پشتو دری اردو हिन्दी Ирон گیلکی
مازرونی հայերեն آذری لری
Welcome
Login / Register

کاربردهای عکاسی مادون قرمز در بررسی و مستندنگاری آثار موزه‌ای

به گزارش از کتابخانه و موزه ملی ملک

نشست کاربردهای عکاسی مادون قرمز در بررسی و مستندنگاری آثار موزه‌ای در روز دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۳ خورشیدی ساعت ۱۵ در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود.

​دومین نشست تخصصی در حوزه عکاسی آثار موزه‌ای در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود

کاربردهای عکاسی مادون قرمز در بررسی و مستندنگاری آثار موزه‌ای

نشست کاربردهای عکاسی مادون قرمز در بررسی و مستندنگاری آثار موزه‌ای در روز دوشنبه 29 دی 1393 خورشیدی ساعت 15 در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، موقوفه آستان قدس رضوی، بیستمین نشست از سلسله نشست‌های علمی کتابخانه و موزه ملی ملک به موضوع «کاربردهای عکاسی مادون قرمز در بررسی و مستندنگاری آثار موزه‌ای» اختصاص دارد. در این نشست «محسن حق‌گو» کارشناس مستندنگاری و حفاظت آثار کتابخانه و موزه ملی ملک و «سروش کیایی» دستارودهای تجربی و علمی خود را در این زمینه ارایه خواهند کرد.

نشست کاربردهای عکاسی مادون قرمز در بررسی و مستندنگاری آثار موزه‌ای، دومین نشست اخیر کتابخانه و موزه ملی ملک در حوزه عکاسی آثار موزه‌ای به شمار می‌آید. نشست پیشین، آذر 1393 خورشیدی با نام «عکاسی آثار موزه‌ای» برگزار شد.

نشست کاربردهای عکاسی مادون قرمز در بررسی و مستندنگاری آثار موزه‌ای در روز دوشنبه 29 دی 1393 خورشیدی ساعت 15 برگزار می‌شود. کتابخانه و موزه ملی ملک از دوستداران فرهنگ و هنر دعوت می‌کند در این نشست که در مکان این موقوفه آستان قدس رضوی به نشانی «تهران، میدان امام خمینی، سردر میدان مشق، خیابان ملل متحد» برگزار می‌شود، حضور یابند.

 

Post your comment

Comments

Be the first to comment

Sign in or sign up to post comments.

Related articles